Current date/time is Sun Nov 19, 2017 7:00 am


 • Rregullorja e Prezantimet

  Topics
  Posts
  Last Posts
 • Rregullorja


  Te gjithe anetaret e forumit duhet te lexojne rregulloren perpara se te shkruajne ose te hapin teme ne forum.
  1 Topics
  1 Posts
  Sat Dec 13, 2008 6:21 am
  Admin Rregullorja e forumit Alfor
 • Prezantimet


  Beni Nje Prezantim Tuajin Te Thjeshte Duke Pershkruar Veten Per Tu Njohur Pak Me Mire Me Anetaret E Forumit...
  0 Topics
  0 Posts
 • Te pergjithshme

  Topics
  Posts
  Last Posts
 • Trupi ne forme


  Kujdesi ndaj trupit, ushtrimet e këshillueshme për të mbajtur trupin në formë, dietat dhe pasojat e tyre.
  Moderator: erandi
  1 Topics
  1 Posts
  Mon Jan 26, 2009 7:49 am
  angelus Sa e nevojshme eshte te trajtojme nje teme te tille....
 • Feja dhe besimet fetare


  Këtu do të mund të diskutoni dhe shkëmbeni mendimet dhe pikëpamjet që keni mbi besimet fetare dhe fenë në përgjithësi.
  Moderator: erandi
  1 Topics
  1 Posts
  Tue Jan 27, 2009 7:57 am
  angelus Njerezit kane nevoje te kuptojne se nuk do ti shpetoje religjoni.
 • Politika


  Gjithcka rreth politkës, ngjarjeve politike, situatave problematike në politikë të krijuara në Shqipëri dhe jashte shtetit.
  Moderator: erandi
  1 Topics
  2 Posts
  Mon Jan 26, 2009 7:37 am
  angelus Zgjedhjet e 2009?
 • Letersi

  Topics
  Posts
  Last Posts
 • Letersia shqiptare


  Veprat dhe shkrimtarët më në zë shqiptarë. Gjykime dhe diskutime mbi veprat dhe krijimet e tyre, shkrime dhe informacione nga historia e letersise, biografi shkrimtarësh.Shkrime prozakie dhe poetike nga shkrimtarë shqiptarë.
  Moderator: erandi
  1 Topics
  1 Posts
  Sat Dec 13, 2008 8:24 am
  Admin Fjalet e Qiririt
 • Letersi boterore


  Veprat dhe autorët më në zë të huaj. Gjykime dhe diskutime mbi veprat dhe krijimet e tyre. Shkrime prozakie dhe poetike nga shkrimtarë të huaj.
  Moderator: erandi
  0 Topics
  0 Posts
 • Arti dhe kultura

  Topics
  Posts
  Last Posts
 • Kinematografi e Televizioni


  Lajme mbi aktorët, prezantuesit dhe personat e tjerë në fushën e kinematografisë, spektaklit apo televizionit. Diskutime mbi filmat dhe aktoret.
  Moderator: erandi
  3 Topics
  6 Posts
  Sat Dec 13, 2008 1:28 am
  Admin Coming soon
 • ...pak histori

  Topics
  Posts
  Last Posts
 • Historia boterore


  Diskutime dhe fakte mbi ngjarje dhe figura të historisë botërore.
  Moderator: erandi
  0 Topics
  0 Posts
 • Historia e Shqiperise


  Historia e Shqipërisë me faktet dhe ngjarjet që kanë luajtur rol në rendin e shoqërisë. Fakte dhe të dhëna mbi historinë e vendit tonë.
  Moderator: erandi
  2 Topics
  2 Posts
  Sat Dec 13, 2008 8:22 am
  Admin Ismail Qemali
 • Bota e sportit

  Topics
  Posts
  Last Posts
 • Futbolli boteror


  Ngjarjet dhe ndeshjet të futbollit ndërkombëtar. Tifozët e skuadrave botërore dhe kampionatet e organizuara.
  Moderator: erandi
  1 Topics
  1 Posts
  Thu Dec 11, 2008 12:31 pm
  Admin Futbolli anglez
 • Sporti shqiptar


  Ndeshjet e ekipeve shqiptare qoftë në futboll, boks, basketboll apo dhe ndonjë sport tjetër. Arritjet e sportit shqiptar në arenën ndërkombëtare.
  Moderator: erandi
  0 Topics
  0 Posts
 • Sporte te tjera neper bote


  Nëse jeni pasionant dhe ushtrues i një sporti të vecantë kjo është tema e duhur.Shkëmbeni përvojat apo dhe njohuritë tuaja në fushën e sporteve të cilat i përkasin arenës ndërkombëtare.
  Moderator: erandi
  0 Topics
  0 Posts
 • Motosport


  Ne kete forum do gjeni gjithcka mbi makinat, motorat dhe garat e ndryshme qe kane te bejne me to.
  Moderator: erandi
  6 Topics
  7 Posts
  Sat Dec 13, 2008 8:31 am
  Admin Makina me e shpejt ne bote
 • Shkenca e informatikes dhe Pc

  Topics
  Posts
  Last Posts
 • Keshilla per Pc tuaj


  Keshilla per programe, internet. Kuriozitetet mbi programe dhe per Pc tuaj.Kerkoni ndihme per kompjuterin.
  Moderator: erandi
  0 Topics
  0 Posts
 • Video/Youtobe


  Vidiot tuaja qe pelqeni me shume. Vidio muzikore, humoristike etj etj.Postoni vidion tuaj te preferuar nga interneti.
  Moderator: erandi
  2 Topics
  5 Posts
  Sat Dec 13, 2008 1:18 am
  Admin Muzik ne youtobe
 • Lojra per pc/Ps2/x-box/wii


  Lojrat me te reja. Lojrat qe pelqen me shume. Lojrat qe keni luajtur dikur.
  Moderator: erandi
  0 Topics
  0 Posts
 • Teknologjia


  Kuriozitete mbi teknologjine neper bote. Teknologjine robotike, kibernetike.Si ka qene dhe si evuloi telnologjia.
  Moderator: erandi
  0 Topics
  0 Posts
 • Astronomia


  Kuriozitetet mbi hapesiren. Informacione mbi token dhe planetet e tjera.
  Moderator: erandi
  0 Topics
  0 Posts
 • Kendi i argetimit

  Topics
  Posts
  Last Posts
 • Humor


  Humor të shkëputura nga jeta e përditshme, foto humoristike si dhe ngjarje për të qeshur. Shaka dhe barsaleta të marra nga vende dhe përkatësi të ndryshme.
  Moderators: erandi, Moderators
  0 Topics
  0 Posts
 • Lojra


  Për të kaluar sa më këndshëm kohën e lirë mund të merrni pjesë në lojrat zbavitëse të këtij Forumi. Lojra fjalesh.
  Moderator: erandi
  0 Topics
  0 Posts
Who is online?

In total there is 1 user online :: 0 Registered, 0 Hidden and 1 Guest
Most users ever online was 14 on Thu May 04, 2017 11:12 am

Registered Users: None


No users have a birthday today
No users are having a birthday in the upcoming 7 days

Legend : [ Moderators ]

Our users have posted a total of 35 messages

We have 16 registered users

The newest registered user is skinnytheme10


 • New postsNew posts
 • No new postsNo new posts
 • Forum is lockedForum is locked